بسطام - خبرگزاری مهر: همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) و در روز نکوداشت استاد داوود میرباقری یکی از خیابان های بسطام، زادگاه این هنرمند و کارگردان برجسته کشور، به نام وی نامگذاری شد.
 

شهردار شهر نمونه گردشگری بسطام در گفتگو با خبرنگار مهر(بابامحمدی) اظهار داشت: به سبب فعالیتهای گسترده هنری داوود میرباقری در این منطقه، برای قدردانی از این هنرمند طی مصوبه شورای شهر یکی از خیابان های اصلی شهر را به نام "داوود میرباقری" ثبت کردیم.

محمدعلی یعقوبیان با اشاره به اینکه این خیابان عصر چهارشنبه با حضور جمعی از هنرمندان سریال یلدا ،بهروز افخمی، محسن تنابنده، مهدی پاکدل و با دستان مبارک مادر استاد میرباقری افتتاح شد افزود: با این کار تنها گوشه ای از زحمات این هنرمند نامی کشورمان را پاس داشته و ثابت میکنیم که او همیشه در قلب مردم زادگاهش باقی خواهد ماند.

داوود میرباقری نیز در این گفتگو با بیا اینکه بنده لایق این لطف نیستم اظهار داشت: خوشحالم از این بابت که مردم ایران همواره نسبت به کارهای فرهنگی و هنری اهمیت داده و از مردم و مسئولان بسطام نیز بخاطر چنین لطفی متشکرم.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 اردیبهشت 1392    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار استان سمنان، اخبار ایران و جهان، مشاهیر شهرستان بسطام، هنرمندان شهرستان بسطام،     |
نظرات()