مسابقات سه گانه قهرمانی كشور آقایان در رده های جوانان، امید و بزرگسالان برگزار شد و تیم شهرستان بسطام بر سکوی سوم ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، مسابقات سه گانه قهرمانی كشور سال 95 در رده های سنی جوانان، امید و بزرگسالان در جزیره زیبای قشم و سواحل نیلگون خلیج فارس برگزار شد.

محمدحسین رضائی، علی رضوانی و امیر شیرازی از اعضای تیم جوانان سه گانه استان سمنان که همگی از شهرستان بسطام بودند و با سرپرستی مهدی رضایی در این مسابقات شرکت کردند.


مسابقات مذكور در رده های سنی امید و بزرگسالان در مسافت كامل شامل 1/5 كیلومتر شنا، 40 كیلومتر دوچرخه و 10 كیلومتر دو و در رده سنی جوانان در مسافت كوتاه شامل 750 متر شنا، 20 كیلومتر دوچرخه و 5 كیلومتر دو به اجرا درآمد كه در پایان و در رده سنی جوانان آقایان امیرحسین ولی خانی از اصفهان، سید پارسا محجوب از كرمانشاه، امین سقایی دهكردی از چهارمحال و بختیاری به ترتیب مقام های اول تا سوم را كسب نمودند.

در بخش تیمی و در رده جوانان تیم های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و سمنان، رده امید تیم های خراسان جنوبی، اصفهان و قزوین به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم گردیدند و در رده بزرگسالان نیز تیم های اصفهان، مركزی و آذربایجان شرقی به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

این دوره از مسابقات به میزبانی اداره كل ورزش و جوانان جزیره قشم و به نحو مطلوب و شایسته با شركت 21 تیم از هیئت های تابعه برگزار گردید.

مراسم اختتامیه و توزیع مدال مسابقات فوق در سالن چند منظوره اداره كل ورزش و جوانان با حضور مسئولین نام برده برگزار و از نفرات اول تا سوم با اهدای مدال قهرمانی و جوایز نقدی و از تیم های اول تا سوم با اهدای جام قهرمانی تقدیر به عمل آمد. 

مسابقات سه‌گانه یک ورزش ترکیبی است که شرکت‌ کنندگان در آن با انجام سه مرحله استقامتی با یکدیگر رقابت می‌کنند. مراحل مسابقه شامل شنا، دوچرخه سواری و دو هستند.


نوشته شده در تاریخ شنبه 7 اسفند 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام،     |
نظرات()