بیشترین اقبال گردشگران در تعطیلات نوروزی به مجموعه تاریخی بسطام و آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بسطام نیوز، «سیدمحمدرضا هاشمی» معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود با حضور در محل اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود از کارکنان و اعضای دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر تقدیر کرد و گفت: تلاش ارزشمند اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شاهرود به‌علت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران قابل ستایش است.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان شاهرود نیز گفت: بیشترین میزان اقامت در ایام نوروز امسال در میان شهرستان‌های استان به شاهرود با اقامت 102 هزار نفر اختصاص دارد.

«حمیدرضا حسنی» افزود: در ایام نوروز بیش از 63 هزار نفر از جاذبه‌های گردشگری شهرستان بازدید کردند که بیشترین میزان بازدیدها نیز به مجموعه تاریخی بسطام و آرامگاه شیخ ابوالحسن خرقانی اختصاص دارد.

وی با اشاره به فروش بیش از شش میلیارد ریالی صنایع‌دستی و سوغات شاهرود، در نمایشگاه نوروزی امسال گفت: بیش از 50 هزار گردشگر از نمایشگاه‌های نوروزی بازدید کردند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شاهرود با بیان این‌که نمایشگاه‌های نوروزی صنایع‌دستی و سوغات هر سال با استقبال خوب گردشگران و مسافران روبرو می‌شود، گفت: امسال با تدبیر ریاست ستاد شهرستان، این نمایشگاه‌ها به صورت ویژه در چند مکان با ظرفیت 80 غرفه برپا شد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 فروردین 1395    | توسط: بسطام نیوز    | طبقه بندی: بسطام، شهرستان بسطام، اخبار شهرستان بسطام، بایزید بسطامی، شیخ ابوالحسن خرقانی، مجموعه تاریخی بسطام،     |
نظرات()